Czarne skarpetki damskie w brązowe zające, świstaki i wiewiórki
10,99 zł
/
szt. brutto
- Przedstawiamy produkt o prawdziwie zwierzęcym wzorowaniu! To aż trzy leśne zwierzątka na jednej parze skarpet! Oto czarne skarpetki damskie w brązowe zające, świstaki i wiewiórki. Zapewniamy oryginalny design od Woli!

Zbieraj punkty za zakupy i opinie. Możesz je wymienić na produkty i rabaty w sklepie Wola. Dołącz do Wola Club
Wybierz 100 % polskie skarpetki Woli
Mamy do zaoferowania skarpetki oraz rajstopy o różnych wzorach i materiałach, o takiej samej wartości jaką jest pierwsza jakość premium, a także posiadających certyfikat ISO i OEKO TEX. Gotowe na czarne skarpetki damskie w brązowe zające, świstaki i wiewiórki?
Te bawełniane, polskie skarpetki są produkowane w zakładach dziewiarskich Woli, gdzie poddawane zostają wnikliwej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Kupując je pomagasz- dajesz pracę innym, a dodatkowo masz pewność o wysokiej jakości zagwarantowanej dzięki bawełnie oraz sprawdzonej przędzy średnio włóknistej odpornej na ścieranie i peelingowanie. Nie zapomnijcie o płaskim szwie , a także nieuciskającym ściągaczu! To nie wszystko! Możemy również zagwarantować bezpieczeństwo wynikające z braku substancji szkodliwych dla ciała człowieka. Potwierdza to certyfikat Standard 100 by OEKO-TEX. Ponadto działamy zgodnie z systemem ISO- międzynarodową normą określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.
Połączenie trzech wzorów zwierzęcych na jednej parze skarpetek!
Gotowe na wielowzorowość naszych produktów? Przedstawiamy trzy leśnie zwierzęta lokujące się na Twoich stopach! Jest to jak najbardziej możliwe dzięki czarnym skarpetkom damskim w brązowe zające, świstaki i wiewiórki. Przenieś się do wielkiego lasu, w którym zobaczysz biegające zwierzaki na wolności. Niech ten wzór przypomni Ci o nich!
Już dziś możesz zapewnić sobie bardzo oryginalny design dzięki bawełnianym skarpetkom Woli. Ciesz się ich niestandardowym wzorem i najwyższą jakością!
Cechy
Marka
Symbol
W84.01P.207.G95
Kod producenta
36/38W8401P207024G95
39/41W8401P207026G95
Kolory
Brązowy
Czarny
Motyw
Zwierzęta
Skład
85% Bawełna
10% Poliamid
3% Polipropylen
2% Elastan
Zapytaj o produkt
Opinie naszych klientów
5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
51
40
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Napisz swoją opinię