Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-04-07

Wola i Gatta pomagają Ukrainie

„Razem możemy więcej” to wspólna inicjatywna naszych marek: Gatty i Woli, której celem jest niesienie wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów. W ramach akcji, w salonach Gatta, oraz na stronach internetowych gatta.pl i wola.pl znajdziecie skarpetki z edycji limitowanej w barwach Ukrainy. Cały dochód z ich sprzedaży przekażemy na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) „SOS Ukraina”, która w najpotrzebniejszej postaci trafi bezpośrednio do uchodźców, a także obywateli pozostających w swoim kraju.

Dlaczego marka Wola i Gatta zaangażowały się w pomoc?  

Sam pomysł narodził się z wewnętrznej potrzeby pomocy naszym wschodnim sąsiadom. Chcemy zademonstrować sprzeciw wobec wojny, a także okazać gest solidarności Ukraińcom. Właśnie dlatego przygotowaliśmy limitowaną kolekcję skarpet w barwach Ukrainy, których zakup będzie „cegiełką” pomocy dla tych najbardziej potrzebujących. Działania Woli i Gatty są dwuetapowe. Już wcześniej przekazaliśmy produkty dla uchodźców przez Caritas Polska. Wśród nich znalazły się m.in skarpetki, rajstopy, bielizna, odzież termiczna i wiele innych. Teraz postanowiliśmy przekazać wsparcie finansowe, nawiązując współpracę z Polską Akcją Humanitarną.

 Czym zajmuje się Polska Akcja Humanitarna?  

Polska Akcja Humanitarna to jedna z kluczowych organizacji wspierająca Ukrainę od 2014 roku. PAH skupia się na pomocy krótko- jak i długofalowej. Najważniejsze dla organizacji jest wsparcie grup najbardziej wrażliwych, przede wszystkim osób starszych, kobiet i dzieci. − Nasza fundacja działa na terenie Ukrainy od 8 lat. Od momentu rozpoczęcia wojny w 2014 roku, nieprzerwanie analizujemy i odpowiadamy na potrzeby osób w rejonie Doniecka i Ługańska. Wraz z eskalacją konfliktu, dramatycznie wzrosła liczba osób wymagających pomocy, dlatego też rozszerzyliśmy zakres i skalę naszych działań o: pomoc w Polsce, pomoc przy granicy polskoukraińskiej oraz konwoje z pomocą humanitarną trafiające do różnych miejsc w Ukrainie - informuje Marek Abłasewicz z Polskiej Akcji Humanitarnej. - Bardzo cieszymy się, że jesteśmy partnerem akcji „Razem możemy więcej” organizowanej przez marki Gatta i Wola. Wierzymy, że to kolejny krok, który wpłynie na poprawę sytuacji osób dotkniętych kryzysem - dodaje.

Wspomóż Ukrainę - wybierz wyjątkowe skarpetki!  

Bez wątpienia skarpetki z limitowanej kolekcji są bardzo wyjątkowe. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta - powstały w szczytnym celu, przyczyniają się do pomocy najbardziej potrzebującym. Już dziś możesz dokonać zakupu niebieskożółtych skarpetek męskich lub białych skarpetek z paskami w kolorze niebieskim i żółtym. Zachęcamy do robienia zdjęć w skarpetkach naszej produkcji i oznaczania nas na swoich portalach społecznościowych hasztagiem #razemmozemywiecej. Gwarantujemy, że dobro powróci, chociażby w bawełnianej wygodzie skarpetek oraz ich niestandardowym wyglądzie, który dopasujesz do wielu stylizacji ubraniowych.  

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 3034 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Super ! Nic dodać nic ująć ;)
2024-06-18
Ok
pixel