Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-04-04

Dzień Bezdomnych Zwierząt

4 kwietnia obchodzimy Dzień Bezdomnych Zwierząt, które nadal nie znalazły swojego domowego kąta. Warto w tym dniu zastanowić się nad ich losem, poddać uczuciu empatii. Wparcie schronisk? Adopcja zwierzaka? Marka Wola jak najbardziej zachęca do działań mających na celu pomoc czworonogom.

Szczególnie zachęcamy do wparcia lokalnych fundacji pomagającym bezdomnym zwierzętom. Mowa oczywiście o schronisku w  Czartkach oraz fundacji Tabby- Burasy i Spółka. W tym dniu poświęconym zwierzętom zastanówmy się również nad tymi gospodarskimi oraz dzikimi. Czy są dobrze traktowane przez nas- ludzi?

Skarpety w domowe, gospodarskie, a nawet dzikie zwierzęta!  

Zapraszamy do upamiętnienia Dnia Bezdomnych Zwierząt i ozdobienia swoich stóp skarpetkami Woli. Pamiętaj, że nasze produkty cechują się szeroką gamą kolorystyczną oraz wzorami o różnych motywach. Uwielbiamy wzorowania, szczególnie te zwierzęce! Dlaczego? Według nas takie wyroby wyglądają bardzo stylowo i przyczyniają się do rozpowszechniania wiedzy na temat zwierząt domowych, gospodarskich oraz dzikich. Poznajmy ich sytuację!

Skarpety dotrzymujące kroku wiernym towarzyszem człowieka  

Skarpety towarzyszą nam podczas całego dnia- są wiernym towarzyszem dotrzymującym kroku. Takim towarzyszem może być również pies lub kot zaprezentowany np. na purpurowych skarpetkach damskich w psy i kości albo na czerwonych skarpetkach męskich w koty i serca. Produkty te będą oryginalnym uzupełnieniem każdej stylizacji, lecz przede wszystkim chcemy zwrócić uwagę na zwierzaki lokujące się na danych wyrobach. Szczególnie w poświątecznym okresie często dochodzi do nieudanych zakupów czworonogów. Większość z nich oddawana jest do schronisk, gdzie będą oczekiwać na prawdziwy, kochający dom. Marka Wola zachęca do odwiedzania pobliskich hoteli dla zwierzaków- nie kupuj, adoptuj! Taki porzucony pies czy kot wymaga czasu na zaklimatyzowanie w nowym miejscu, jednak jesteśmy przekonani, że po czasie odpłaci wielkim oddaniem oraz wdzięcznością za zapewnienie mu domowego ciepła. Koniecznie zawitajcie do schroniska w Czartkach lub Fundacji Tabby- Burasy i Spółka.

Krowa dziś ma ważną sprawę… Cały dzień przeżuwa trawę- skarpetki dla najmłodszych!  

Umieściliśmy krowę tuż za paskowanym tłem na białych skarpetkach dziewczęcych w paski z krową. Ten produkt może stać się pewnym elementem do edukowania dzieci na temat zwierząt gospodarskich. Warto podkreślać, że nie są to tylko istoty,  z których mamy pożywienie czy inne wyroby. To stworzenia odczuwające ból i strach. Niestety zwierzęta przebywające w hodowlach zazwyczaj egzystują w złych warunkach humanitarnych, poddawane są okrutnym praktykom- mają ucinane pewne części ciała, trzymane są w ciasnych klatkach itp. Marka Wola zachęca do działań mających na celu poprawę komfortu ich życia. Jakie to działania? Można dołączać do różnych organizacji wspierających angaż w tym obszarze lub zostać wolontariuszem. W szybki sposób będziesz otrzymywać maile, podpisywać petycje czy udostępniać konkretne posty w social mediach. Kolejnym krokiem jest wsparcie finansowe, ponieważ budżety są bardzo ograniczone- nawet małe, lecz regularne kwoty mają znaczenie. Inna przyjemna forma to promocja pomagania zawarta w noszeniu ubrań i innych gadżetów rozpowszechniających tę problematykę. Te najbardziej zaangażowane osoby przechodzą na dietę roślinną eliminując lub ograniczając w swoich posiłkach mięso. 

Świat safari? Tajemniczy las? W te miejsca możecie się przenieść dzięki skarpetkom Woli w dzikie zwierzęta!  

Przedstawiamy różowe skarpetki dziewczęce w zebry, pięknie zdobiące stopy. To cudowne, zwierzęce wzorowanie sprawi, że Twoje dziecko przeniesie się do świata safari, gdzie dzikie zwierzęta biegają na wolności. A może wolisz dzikość w lesie? Marka Wola zapewni Wam również takie wyobrażenie dzięki czarnym skarpetkom damskich w brązowe zające, świstaki i wiewiórki. To jedne z wielu propozycji skarpetkowych dla całej rodziny od naszej firmy! Projektujemy oryginalne wzory, ponieważ chcemy nadać waszym stylizacjom niepowtarzalnego wyglądu, a także uświadamiać o zwierzakach znajdujących się w potrzebie. Jak to wygląda w przypadku zebr, lwów, słoni i innych egzotycznych gatunków? Niestety przebywając w cyrku lub zoo są całkowicie oderwane od swoich naturalnych warunków, w których żyją. Tak dzieje się w każdym przypadku! Dość często, choć nie zawsze  zostają umieszczane w ciasnych klatkach z ograniczonym jedzeniem oraz piciem. Ponadto już w samych instytucjach rozrywki zmuszane są do wykonywania nienaturalnych czynności, stają się „robotami” do zarabiania pieniędzy. Jak możemy wspomagać ich los? Oczywiście dużą rolę pełnią petycję przeciw tego typu zabawom, informowanie społeczeństwa o problemie dzięki akcjom informacyjnym, wyrażanym za pomocą plakatów, ulotek czy broszur. Namawiamy również do przyłączania się do organizacji wspomagających te stworzenia. Pomożesz? Z kolei zwierzęta żyjące w lesie narażone są szczególnie na głód podczas zimowego czasu. Nie zostawiajmy ich samych! Wspólnie dokarmiajmy wiewiórki, zające, sarny, a tym bardziej ptaki. Leśnej zwierzynie możemy zostawiać marchew lub siano, chociaż częściej zajmują się tym leśniczy. Niech naszym celem stanie się ptactwo! Pamiętajmy, aby nie karmić ich chlebem! Zaopatrzy karmniki w ziarna zbóż, słonecznika, suszone owoce lub surową słoninę.

Noś wzorowane skarpetki i rajstopy Woli- pomagaj zwierzętom, nie tylko tym bezdomnym!  

Zapraszamy do zakupu zwierzęcych, wzorowanych skarpetek. Dla dzieci proponujemy rajstopy dziecięce z motywami zwierzęcymi! Mamy ich naprawdę mnóstwo! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W sklepach Woli zobaczysz produkty o  różnych wzorach i kolorach, jednak o tej samej najwyższej jakości. Gwarantujemy pełen komfort, bezpieczeństwo oraz oryginalny design. W Dniu Bezdomnych Zwierząt  zachęcamy również do pomocy domowym, gospodarskim, a także dzikim zwierzętom! To właśnie od Ciebie zależy ich los- nie bądź obojętny, pomagaj z Wolą!  

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 3038 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Super ! Nic dodać nic ująć ;)
2024-06-17
Szybko, jakość produktów na 5*. Polecam.
pixel