Stwórz nową listę zakupową

Digital marketing manager - oferta pracy Wola.pl

Poszukujemy Digital marketing manager

Praca zdalna lub w siedzibie firmy w Warszawie Umowa o pracę / Kontrakt b2b Tło oferty pracy - telefony
Kim jesteśmy?

Wola to marka, która sprawia, że stopy ludzi nabierają kolorów. Zbudowaliśmy społeczność i razem idziemy przez życie z niedopasowanymi skarpetkami. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, który nie boi się wyzwań i ważnych pomysłów. Chcemy żyć w świecie opartym na równości.

Kolorowe skarpetki są od wielu lat uwielbiane na całym świecie! Dlatego właśnie budujemy zespół, który zapewni wzrost naszej marki i dalszy rozwój historii sukcesu skarpet. Czy chcesz odnieść z nami skarpetkowy sukces?

Czytaj więcej o nas
  • Nazwa stanowiska: Digital marketing manager
  • Forma umowy: Umowa o pracę / Kontrakt b2b
  • Miejsce pracy: Praca zdalna lub w siedzibie firmy w Warszawie
  • Płaca: 5000 - 6000 zł UoP / 8000 - 9000 zł B2B + VAT
Wymagania:
  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w marketingu lub podobnych dziedzinach
  • Doświadczenie w tworzeniu treści w mediach społecznościowych
  • Umiejętności copywriterskie (tworzenie krótkich i długich tekstów/form reklamowych)
  • Doświadczenie w PR, w tym znajomość branży medialnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego / dodatkowym atutem: język polski w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność i kreatywność - proponowanie oryginalnych rozwiązań i samodzielne ich wdrażanie
Twoje przyszłe zadania:
  • Kwartalne i miesięczne konsultacje dotyczące globalnych kampanii marketingowych Wola.
  • Współodpowiedzialność za komunikację w kanałach: CRM i media społecznościowe w języku niemieckim
  • Copywriting i tłumaczenia: Blogowanie
  • Koordynacja lokalnych działań PR
  • Współpraca w zakresie niektórych działań CSR
  • Współpraca z innymi firmami i podmiotami nierynkowymi (cross-promotion)
  • Doradztwo w zakresie obsługi klienta
W zamian oferujemy:
  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od samego początku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Liczne benefity m.in.
  • Kartę multisport,
  • Nisko oprocentowane pożyczki pieniężne,
  • Wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej,
  • Nagrody jubileuszowe dla długoletnich pracowników,
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodzin,
  • Dofinansowanie nauki i szkoleń.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 2823 opinii
2024-03-27
Bardzo szybka przesyłka. Polecam ten sklep internetowy!!!
2024-03-27
Polecam
NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel