Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-03-01

Bieg charytatywny z Wolą dla Wiktorii

Zimowy bieg charytatywny dla Wiktorii- gorące serca pracowników Woli  

Aż 200 osób pobiegło w zimowy, grudniowy dzień specjalnie dla małej Wiktorii, która od urodzenia cierpi na chorobę neurologiczną. W biegu wzięli udział biegacze, strażacy, dorośli, młodzież, a także pracownicy naszej firmy Wola!

Marka Wola wspiera działania charytatywne  

Bieg charytatywny miał miejsce 12.12.2021 r. o godzinie 12.30. Cel  był bardzo szczytny- zebranie pieniędzy na leczenie chorej dziewczynki. Ośmioletnia Wiktoria Resterna od urodzenia zmaga się z poważnymi wadami neurologicznymi m.in. ma problem z wymową. Leczenie dziecka jest bardzo kosztowne- potrzeba około 15 tysięcy złotych i to tylko na jeden turnus rehabilitacyjny. Biegacze postanowili pomóc dziewczynce!

Stowarzyszenie biegaczy „Biegam bo lubię” zorganizowało bieg charytatywny. Jako znany producent na rynku skarpetkowym postanowiliśmy dołączyć do tej szlachetnej akcji. Musimy przyznać, że warunki biegania w zimowym okresie nie są zbyt sprzyjające, ale podołaliśmy wzywaniu- liczył się dobry uczynek dla chorej, lecz pogodnej i energicznej dziewczynki. Bardzo dużo osób z naszej firmy pobiegło na pomoc Wiktorii- poczuliśmy jedność poprzez wspólny bieg i z uśmiechem na twarzy wykonaliśmy to zadanie!

Na załączonej fotorelacji możecie zobaczyć naszą drużynę „biegaczy” w koszulkach Woli z otrzymanymi medalami. Dostaliśmy także dyplom z podziękowaniami o następującej treści: „Państwa wsparcie w istotny sposób przyczyniło się do sukcesu naszego przedsięwzięcia oraz podniosło jego prestiż”. Ucieszyła nas taka nagroda, ale najbardziej cieszyliśmy się z uśmiechu Wiktorii wywołanego tym dobrym uczynkiem. Byliśmy szczęśliwi, że dorzuciliśmy małą „cegiełkę” do jej leczenia. Tylko spójrzcie na nasze zdjęcia!

Skarpetkowe wsparcie od Woli!  

Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów w postaci różnych skarpetek naszej marki. Przekazaliśmy je jako fanty do sprzedaży na zbiórkę. Wiktoria również otrzymała skarpetkowy podarunek. Dołączyliśmy do niego kolorowanki oraz żelki. Bardzo cieszymy się, że uczestnicy i dziewczynka otrzymali „cząstkę” kolorowego świata skarpetek Woli.

Jak widać- chętnych do pomocy nie brakuje. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w charytatywnym biegu dla Wiktorii. Marka Wola chętnie pomaga potrzebującym włączając się w takie akcje .Pamiętajmy- dobro powraca z podwójną siłą!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 3038 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Super ! Nic dodać nic ująć ;)
2024-06-18
Ok
pixel